Logo
CZ

ADRA & GYMNÁZIUM PÍSEK & INTERPLEX

08.11.2021
Roztančili jsme dobrá srdce  a tady je výsledek. Mějme radost z toho, že INTERPLEX POMÁHÁ!

https://fb.watch/98Iz-cFxDa/

K tomuto se váže naše oznámení..

… dovolte, abychom vás informovali o tom, že naše společnost poskytla volné prostory po paní doktorce, která sídlila v naší „vilce“, paní magistře Lence Kudrnové—učitelce z píseckého gymnázia, pracovnici v Denním a týdenním stacionáři Duha v Písku, kde vykonává činnost u mentálně a tělesně postižených se zaměřením na arteterapii, a dobrovolnici a koordinátorce neziskové organizace ADRA.

Paní Kudrnová se na naši společnost obrátila s přáním možného využití těchto prostor pro svou činnost. Její plány jsou rozděleny do několika etap. V 1.fázi by chtěla nabídnout jednu hodinu týdně bezplatného doučování českého jazyka a pravidelně jednou týdně rozdávat vařené jídlo pro vytipované opravdu chudé spoluobčany, kteří ze svého skromného příjmu nemají ani na drogistické potřeby. V další fázi by chtěla zahájit autodráhy a deskové hry, dále „terapeutický“ kroužek napříč generacemi – Šikovné ruce. Do budoucna se plánuje i keramika, grafika, práce s proutím aj. Dobrovolníci by také vedli různé přednášky věnující se vztahům a kurzy zaměřené např. na zdravý životní styl, zdravé a chutné vaření, aromaterapie atd. Zkušené lektorky-laktační poradkyně, peer konzultant ve Fokus Písek a lektorka kurzů NEKUŘÁKEM ZA PĚT DNŮ přislíbily také spolupráci.

Zkrátka, než aby celé spodní patro tohoto objektu „chátralo“, podařilo se nám jej za pomoci i našich kolegů dát do provozuschopného stavu a za symbolickou 1 Kč nabídnout k tomuto dobročinnému účelu.
Paní Lence tak přejeme, aby se její vize stala skutečností přesně tak, jak si vysnila, aby se celé dílo povedlo a splnilo svůj účel. V neposlední řadě, aby pomohlo všem, kteří pomoc potřebují.

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

 

Sdílejte článek

Podobné články

KLT BOXY K ODKUPU

Společnost Interplex nabízí k odkupu velké množství KLT boxů široké veřejnosti. Cena za kus je 50 Kč s minimálním odběrem 4 ks na osobu.  Boxy si rezervujte na adrese: info@cz.interplex.com. Více na plakátu:

01.11.2021

GARDEN PARTY – KONEČNĚ!

Obnovujeme tradici – HURÁ! Po dlouhém covidovém období se můžeme opět sejít s našimi kolegy.  Tradiční setkání s panem ředitelem jsme tentokrát umístili do venkovních prostor a doplnili drobným občerstvením v pracovní době. Doufáme ale, že tímto naše příjemná setkání odstartujeme a že nás další covidová situace již nijak neomezí.

02.07.2021

20 269 VYSÁZENÝCH STROMŮ

V listopadu loňského roku jsme se zařadili do celosvětové kampaně skupiny Interplex na podporu životního prostředí a vysázeli jsme celkem 16 stromů javoru v našem areálu. Nyní se vše sečetlo a my můžeme hrdě prohlásit, že k dnešnímu datu Interplex vysázel celkem 20 269 stromů po celém světě. Máme velkou radost! Více na: Interplex na…

24.09.2021

FOTBALOVÉ ZÁŘÍ

Že máme ve firmě šikovné sportovce, to víme.  Ale že se dokáží sehrát i bez společných pravidelných tréninků, když v soukromí každý z nich hraje za jiné mužstvo, to nám letos dokázali svými úspěchy na fotbalových utkáních Zaměstnanecké ligy. 18. září se konalo semifinále loňského ročníku fotbalového turnaje Zaměstnanecké ligy pořádané společností Vltava Labe Media….

24.09.2021

POCHOD PRO ATHELAS

Interplex se stal jedním z andělů Domácího hospice Athelas! Zakončili jsme jejich první ročník symbolického běhu (chůze) a v sobotu 2. října 2021 jsme vyrazili na společný Pochod pro Athelas. Odstartovali jsme z Interplexu a v cíli na Živci jsme si opekli buřty. Z rukou paní Kateřiny Literákové každý z nás obdržel certifikát a přivezla…

04.10.2021

PLATINOVÁ MEDAILE OD ECOVADIS PRO INTERPLEX

Společnost Interplex s hrdostí oznamuje, že jsme získali Platinovou medaili od společnosti EcoVadis, největšího a nejdůvěryhodnějšího poskytovatele hodnocení udržitelnosti podnikání na světě. V kategorii životního prostředí jsme se zařadili mezi jedno procento nejlepších společností hodnocených po celém světě. Děkujeme tímto všem našim váženým zaměstnancům a partnerům za jejich podíl na uskutečnění tohoto cíle. Budeme i…

11.01.2022

3. SÉRIE BEACHVOLEJBALOVÉHO TURNAJE

V neděli 1. srpna 2021 se odehrála již 3. série beachvolejbalového turnaje. Přes nepřízeň počasí se podařilo našemu týmu vyhrát ZLATO! Úžasné, moc děkujeme a gratulujeme a samozřejmě se těšíme na další (vý)hry.  

09.08.2021

Diskuze k článku

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář