Logo
CZ

Informace pro zaměstnance

Tato stránka je určená vám – našim kolegům. Jde nám o to, abyste i z domova mohli být informováni o důležitých interních sděleních.

 

Nové narozeninové dárky

A blíží se nám září a to znamená nejen začátek školního roku, ale u nás v Interplexu i začátek rozdávání nových narozeninových dárků. A pro letošní rok jsme vybrali piknikové deky s rozměry 120 x 150 cm. Je velmi lehká a skladná a snadno se vám vejde do batůžku, na kolo a do auta. Využít ji můžete u vody, na pikniku nebo při kulturních akcích včetně těch našich!

 

Celoroční soutěž „Kde všude byl náš batoh“

Milí kolegové, vyhlašujeme celoroční soutěž s názvem „Kde všude byl náš Interplex batoh“. V prosinci 2021 jste od nás dostali jako vánoční dárek batůžek a protože po dlouhé době opět začíná cestovní sezóna, spojíme toto dohromady. Vaším úkolem je vzít náš batoh s sebou na výlet, vyfotit ho na daném místě tak, aby bylo poznat, že tam skutečně s vámi byl a poslat nám tuto fotografii na jana.triskova@cz.interplex.com. Nezapomeňte připsat své jméno, popř. číslo zaměstnance a místo vašeho výletu. My po skončení soutěže všechny fotografie pro vás zase vystavíme a společně odhlasujeme, která z nich je nejhezčí. Jeho autora pak oceníme prima dárkem. Soutěž končí 30. listopadu 2022.

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jídelní lístky