CZ

PART PRICING ANALYST/ANALYTIK CENY PRODUKTU

Máte rozvinuté analytické myšlení a baví Vás čísla a kalkulace? Jste schopna/schopen reagovat pružně, rychle a přitom být precizní? Jste expert na Excel? Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, kterým bychom rádi nabídli pracovní pozici PART PRICING ANALYST/ ANALYTIK CENY PRODUKTU

  • ihned
  • Písek
  • Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • cenové kalkulace nových produktů
  • cenová kalkulace stávajících projektů/výrobků pro změnové řízení
  • spolupráce s týmem technologů, designerů, kvalitářů a dalších odborných pozic
  • analýza a sledování marží
  • spolupráce při vyhodnocení potenciálních scénářů optimalizace nákladů cen
  • analýza profitability u existujících projektů

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • analytické dovednosti a praxi s kalkulacemi
  • výborná znalost Excelu a využívání jeho funkcí
  • vysoce rozvinuté numerické dovednosti
  • kapacita komplexně pracovat s velkými objemy dat
  • strukturované a prozíravé myšlení
  • znalost Microsoft Office
  • iniciativa, týmový hráč; pozornost na detail, preciznost

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme práci pro silnou mezinárodní společnost, adekvátní mzdové ohodnocení, možnost odborného vzdělávání a dalšího profesního růstu.

Benefity a bonusy pro zaměstnance – Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Máš zájem o pracovní pozici?

Soubor nevybrán

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů.

Odeslat

Sdílejte článek