CZ

COMMODITY PURCHASER/NÁKUPČÍ

Do našeho píseckého závodu Interplex Precision Enginnering Czech Republic s.r.o. právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Commodity Purchaser/Nákupčí.

  • ihned
  • Písek
  • Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • výběr, hodnocení a rozvoj dodavatelů a samostatné vedení výběrových řízení na zá-kladě požadavků
  • vyjednávání s dodavateli ohledně ceny, dopravy a kvality výrobků
  • získávání a vyhodnocování cenových nabídek
  • přenášení zákaznických a interních požadavků na dodavatele
  • správa a analýza svěřených dodavatelských portfolií
  • tvorba reportů pro manažera nákupního oddělení
  • optimalizaci a snižování nákladů za nakupované položky

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • znalost projektového řízení v automobilovém průmyslu APQP; PPAP
  • zkušenosti s řízením plánu projektu
  • čtení technických výkresů
  • Aj úroveň B1
  • znalost MS Office – Word; Excel; PowerPoint
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme práci pro silnou mezinárodní společnost, adekvátní mzdové ohodnocení, možnost odborného vzdělávání a dalšího profesního růstu.

Benefity a bonusy pro zaměstnance – Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Máš zájem o pracovní pozici?

Soubor nevybrán

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů.

Odeslat

Sdílejte článek